۱۳۹۴ فروردین ۳, دوشنبه

دستفروش خرمشهرى در بیمارستان درگذشت

یونس عساکره، صبح روز یکشنبه، به دلیل شدت جراحات ناشى از سوختگى در بیمارستان مطهرى  تهران درگذشت.
یونس عساکره شهروند دستفروش خوزستانى که در اعتراض به مزاحمت هاى مأمورین شهردارى و تخریب دکه اش خودسوزى کرده بود، به دلیل سوختگى شدید درگذشت.
یکى از بستگان آقاى عساکره در گفتگو با گزارشگر هرانا ضمن اعلام این خبر گفت که قرار است جسد آقاى عساکره فردا بعد از ظهر به خرمشهر منتقل شود.

این منبع در پاسخ به هرانا درباره پیگیرى هاى انجام شده گفت: ما از شهردارى شکایت کردیم ،به صورت قانونى داریم پیگیرى مى کنیم و شواهد و مستنداتى هم داریم.
پیشتر یکى از بستگان آقاى عساکره به هرانا گفته بود که ایشان قبل از اقدام به خودسوزى هشدارهاى لازم را به مسئولین امر در شهردارى داده بود ولى جدى گرفته نشد.
وى درباره رسیدگى هاى مسئولین گفت که بعضى مسئولین طى این مدت به خانواده وى سر زده اند ولى بعد از مرگ آقاى عساکره همه به دلایل نامعلوم به طور ناگهانى غایب شدند.
به گزارش هرانا پزشکان سوختگى یونس عساکره را ٩٢ درصد و از نوع درجه یک تشخیص داده بودند که در نهایت منتهى به مرگ این شهروند خوزستانى شد.

یونس عساکره شهروند ٣٢ساله خرمشهرى متأهل و  پدر دو فرزند، روز ٢٢/١٢/١٣٩٣  در اعتراض به مزاحمت هاى مکرر و تخریب دکه اش در مقابل شهردارى خرمشهر با استفاده از یک گالن بنزین خود را به آتش کشیده بود.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر