۱۳۹۴ خرداد ۴, دوشنبه

اکراین: اعدام زن حامله و همسرش توسط نیروهای فاشیستی تحت حمایت امریکا + فیلم و تصویر

تابناک: نیروهای دولتی و فاشیست اوکراینی تحت حمایت آمریکا در یک اقدام غیر انسانی دیگر یک زن و شوهر را به صورت وحشیانه دار زدند.
به گزارش فرس، نیروهای اوکراینی تحت حمایت آمریکا در جنایتی دیگر یک زن باردار را به همراه همسرش در جنگل‌های اطراف جمهوری لوهانسگ دار زدند.
به گزارش وبگاه «فورت راس» در این فیلم کوتاه شوک آور نیروهای تحت حمایت آمریکا در اوکراین اخیرا یک زن باردار و همسرش را با کمک یک خودرو دار می‌زنند.

بر اساس این گزارش، ۳ نیروی اوکراینی تحت حمایت آمریکا در این فیلم با گذاشتن کیسه بر سر ۲ شهروند اوکراینی روس گرا در یک جنگل در حالی‌که برخی دیگر نیز بعد از این ماجرا از اجساد این ۲ نفر عکس می‌گیرند مبادرت به اعدام آن‌ها کردند.
در این عمل ضد انسانی در حالی‌که طنابی به دور گردن‌۲ فرد دستگیر شده بسته شده، طناب متصل به ماشین «نیوا» با حرکت به جلو باعث اعدام این زن باردار و شوهرش می‌شود.
این تصاویر هنگامی برملا شدند که نیروهای مردمی روس‌گرا در منطقه لوهانسگ گوشی همراه یکی از نیروهای اوکراینی تحت حامی آمریکا را که در جریان درگیری کشته شده بود، بدست آوردند.
«لئونید تکاچنکو» دفتر دادستانی کل لوهانسک نیز صحت فیلم یافته شده در تلفن همراه یکی از نیروهای غرب‌گرای اوکراین را تایید کرد.
گفتنی است، پیشتر نیز این نیروها در اعدامی به سبک نیروهای خرابکار داعش اسرای خود را با بستن به چوبه دار آتش زده بودند.
برای دیدن فیلم به این لینک مراجعه کنید:هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر