۱۳۹۶ اردیبهشت ۱۳, چهارشنبه

افشای باند مافیایی شکار جوانان با همکاری وزارت اطلاعات رژیم

یکی از مهره های فعال وزارت اطلاعات رژیم به نام عاصفه آرمانفر در کرمانشاه به شغل جمع آوری اطلاعات و همکاری برای دستگیری و لو دادن فعالین سیاسی در کرمانشاه مشغول به کار می باشد. عاصفه آرمانفر اهل کرمانشاه است و در خیابان برق زندگی میکند و اصلی ترین کار او و خانواده اش از جمله محمد آرمانفر پدر وعرفان آرمانفر برادر ایشان ، جذب کردن دانشجویان بورسیه ورزشی یا تفریحی برای فرستادن به خارج کشور می باشد، این باند خانوادگی از طریق آژانسی به نام سارو کار میکنند. یکی از نفراتی که برای سرکیسه کردن و به دام انداختن جوانان با این باند همکاری دارند حمید ویسی از وزارت اطلاعات رژیم در استان کرمانشاه می باشد.
همچنین افراد دیگری از وزارت اطلاعات رژیم با این باند همکاری میکنند، که عبارتند از : شهرام اكبری مشهور به شجاعي و امیرطهماسبي. قابل توجه اینکه آخرین ماموریت امیر طهماسبی در خارج از کشور جستجو و ربودن احسان فتاحی روزنامه نگار و فعال حقوق بشر بوده است. اصلی ترین کارهای این باند عبارتند از : فریب دادن زندانیان سیاسی بنام کمک و گرفتن پولهای کلان از آنها و ناپدید کردن آنها. هم دست شدن با رابط ها در چندین سفارت خانه از جمله یونان و ایتالیا با همکاری وزارت اطلاعات رژیم ایران. درست کردن فیش بانکی و جعل اسناد و پاسپورت. کلاهبرداریهای کلان از جوانانی که میخواهند از کشور خارج شوند و سپس لو دادن آنها. درست کردن ویزای شنگن و برنگشتن مسافر به مبدأ و به مشکل خوردن مسافر در کیس پناهندگی و دیپورت کردن درست کردن قرارداد های جعلی برای تحویل دادن ویزای شنگن با این محمل که نصف پول موقع امضا و نصف دیگر روز تحویل گرفتن ویزای شنگن گرفته میشود در صورتیکه قرارداد از اساس جعلی بوده است.

در مواردی که تعدادی از شاکیان شکایت نامه ای در مقابل اعمال این خانم تنظیم کردند، بلافاصله وزارت اطلاعات رژیم و وکیل خانوادگی وارد میشود و با پرداخت رشوه کلان به قاضی ، پرونده شاکی مختومه اعلام شده است. این افراد با سوابق این چنین که کارشان به بند کشیدن زندانیان از بند رسته و فعالین حقوق بشری گریخته از دیکتاتوری حاکم بر ایران است باید تحت پیگردهای قانونی قرار گیرند. این گزارش تنها جهت هوشیاری هموطنانی است که هنوز در دام این باند نیفتاده اند و برای هوشیاری بخصوص شهروندان کرمانشاهي و سایر ایرانیان تهیه شده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر